Urgentní medicína v klinické praxi lékaře, 2., doplněné a aktualizované vydání Šeblová Jana, Knor Jiří

Urgentní medicína v klinické praxi lékaře 2., doplněné a aktualizované vydání Šeblová Jana, Knor Jiří
840,00 CZK
Do 5 pracovních dní
ks
katalogové číslo: 15037
výrobce:Grada
cena bez DPH:750,00 CZK
cena vč. DPH:840,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Urgentní medicína v klinické praxi lékaře
2., doplněné a aktualizované vydání
Šeblová Jana, Knor Jiří

 

Úspěšná publikace byla průběžně aktualizována – přibyly (nebo byly zcela přepracovány) zejména kapitoly týkající se urgentní geriatrie, farmakoterapie urgentních stavů, práce se zemřelými (v rámci forenzní problematiky) i organizace a řízení.
Urgentní medicína zahrnuje přednemocniční neodkladnou péči, časnou nemocniční péči a připravenost na řešení mimořádných událostí. Všichni lékaři, ať již pracují ve zdravotnické záchranné službě nebo na urgentních příjmech, si musí osvojit široký diferenciálně diagnostický pohled na pacienta, přístup na základě vedoucího příznaku a stálé přehodnocování priorit. Právě tento komplexní přístup k problematice a zasazení do souvislostí pomáhá tato publikace pochopit.
Srozumitelnosti knihy napomáhá 68 tabulek a 144 obrázků (z toho 19 v barevné příloze).

Oba hlavní autoři pracují v oblasti urgentní medicíny více než třicet let a mají zkušenosti jak z terénu, tak z organizace práce RZP, takže jsou schopni čtenářům kvalifikovaně přiblížit specifika tohoto náročného, avšak medicínsky velice zajímavého oboru. 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).