Tlakoměr VITAMMY Next 1

Inteligentní monitor krevního tlaku v horní části paže s automatickým nastavením tlaku v manžetě a snížením tlaku, aby bylo každé měření co nejpohodlnější. Zařízení automaticky detekuje úroveň tlaku, na kterou by měla být manžeta nafouknuta.
578,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm015243
EAN: 5901793642055
záruka:24 měsíců
výrobce:Vitammy
cena bez DPH:477,69 CZK
cena vč. DPH:578,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Tlakoměr VITAMMY Next 1 - první ze série NEXT

Inteligentní monitor krevního tlaku v horní části paže s automatickým nastavením tlaku v manžetě a snížením tlaku, aby bylo každé měření co nejpohodlnější.

Zařízení automaticky detekuje úroveň tlaku, na kterou by měla být manžeta nafouknuta.

Disponuje potřebnými diagnostickými funkcemi, které zvyšují spolehlivost měření a rozsah aplikací.

Detekce nepravidelného srdečního rytmu (včetně arytmií)

Zprůměrování posledních 3 výsledků měření

Interpretace výsledku měření podle pokynů WHO

Méně falešných výsledků, nervů a ztraceného času.

Vybaveno pokročilou signalizací správného umístění manžety a signalizací pohybu při měření, což může ovlivnit správný výsledek.

Univerzální manžeta s širokým rozsahem nastavení 22-40 cm

Správný výběr velikosti manžety je dalším faktorem ovlivňujícím spolehlivost měření. Manžeta 22-40 cm je ideální pro většinu uživatelů.

Velká obrazovka

Velká, jasná obrazovka vhodná pro lidi všech věkových kategorií

Praktické, ekologické a běžné

Díky možnosti napájení přes USB zásuvku ušetříte a chováte se ekologicky, získáváte zdraví. Pravděpodobně již máte nabíječku s micro USB konektorem.

Ověřená důvěryhodnost

Next (1, 3, 5, 6, 7) je certifikovaný zdravotnický prostředek s CE Certifikátem (Certificate of Conformity) vydaným autorizovanou EU notifikovanou osobou: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NĚMECKO.

Zažijte klid při používání tlakoměru, který splňuje řadu požadavků týkajících se spolehlivosti měření (klinické testy), odolnosti vůči elektromagnetickému rušení, bezpečnosti používání, správného označení výrobků atd.

Vyberte si svůj nový, perfektně padnoucí měřič krevního tlaku z nejúplnější řady VITAMMY NEXT

Elektronický měřič krevního tlaku na paži Vitammy Next 1, který se bude hodit v každé domácnosti. Vitammy Next 1 má řadu užitečných funkcí, které usnadňují přesné měření krevního tlaku doma bez nutnosti návštěvy ordinace. Potřeba kontrolovat svůj krevní tlak každý den usnadňuje péči o sebe v každém věku. Měření krevního tlaku je jedním z prvků péče o stravu, vitalitu a zdraví. Tlak se měří oscilometrickou metodou, která zahrnuje zkoumání změn tlaku způsobených nafouknutou měřicí manžetou.

Při měření je velmi důležité správně nasadit manžetu, což je s Vitammy Next 1 a detekcí polohy manžety mnohem jednodušší. Tlakoměr se vyznačuje detekcí arytmií a interpretací výsledků, což usnadňuje měření u nemocných. Díky paměti a přehlednému displeji je měření každodenním zvykem, nikoli povinností. Sada obsahuje: tlakoměr, měřicí manžetu/návlek, pouzdro na uložení, 4 AAA baterie, návod se zárukou.

Toto zařízení je vyrobeno v souladu s evropskými normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Elektromagnetická kompatibilita: Zařízení splňuje požadavky mezinárodní normy IEC60601-1-2.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).