Tlakoměr na zápěstí OMRON RS7

RS7 Intelli IT, první automatický měřič krevního tlaku na zápěstí společnosti OMRON, klinicky schválený i pro použití u obézních lidí.
2 816,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm012162
EAN: 4015672111189
záruka:24 měsíců
výrobce:BRAUN
cena bez DPH:2 327,27 CZK
cena vč. DPH:2 816,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vzhledem k rychle rostoucímu počtu obézních lidí a osob ohrožených kardiovaskulárními chorobami se podpora obézních lidí při informovaném rozhodování o svém zdraví stává velmi důležitou. To je nyní možné díky novému zápěstnímu tlakoměru OMRON, jehož klinické ověření pro použití u obézních lidí bylo oznámeno na kongresu ESC 2018 v Mnichově.

Podle Mezinárodní společnosti pro hypertenzi způsobuje vysoký krevní tlak ročně více než 10 milionů úmrtí a je nejvýznamnějším přispěvatelem k celosvětovému počtu úmrtí. To je zvláště znepokojivé v případě obézních lidí, protože obezita je hlavní příčinou hypertenze a představuje 65–75 % rizika primární hypertenze. Podle Framinghamské studie lze 78 % hypertenze u mužů a 65 % u žen připsat nadměrnému přírůstku hmotnosti. Vzhledem k tomu, že počet obézních lidí rychle roste a jsou vystaveni kardiovaskulárnímu riziku, je kontrola hypertenze u obézních lidí klíčová.

Dosažení přesných výsledků s tradičními přístroji však bylo dosud obtížné: velké a extra velké manžety na většině domácích měřičů krevního tlaku se jen zřídka hodí, ramena ve tvaru kužele ztěžují nebo znemožňují ovinutí paže manžetou kolem stehna rovnoměrně (a proto je krevní tlak přeceňován). Tloušťka tukové tkáně ovlivňuje kompresi tepny a může proto vést k nesprávným měřením.

Nyní OMRON RS7 Intelli IT rozšiřuje dlouhou tradici společnosti OMRON v oblasti přesnosti a neustálého úsilí o kvalitu v oblasti zápěstních měřičů krevního tlaku. Obézní lidé proto budou mít prospěch z přesného měření krevního tlaku, aby se mohli rychleji rozhodovat o zdraví a životním stylu. Tlakoměr je také schválen pro použití u všech lidí a je vhodný pro většinu zápěstí.

Společnost OMRON věří, že je potřeba jít dále, než jen získat klinickou validaci v obecné populaci, ale také provádět studie na konkrétních populacích, jako jsou obézní lidé, těhotné ženy a diabetici. Výsledky klinické validace u obézních lidí potvrzují naše přesvědčení a jsme hrdí, že můžeme nabízet stále více profesionálních přístrojů.

Jedním z nejčastějších problémů u zařízení založených na zápěstí je nesprávné umístění ovlivňující přesnost čtení. To již není případ OMRON RS7 Intelli IT, protože je vybaven pokročilým, jedinečným LED snímačem polohy, který bliká, pokud není rameno správně umístěno.

Omron RS7:

-synchronizuje se s aplikací OMRON (Android nebo iOS), takže uživatelé mohou sledovat svůj pokrok v průběhu času,

- je vybaven indikátorem nepravidelného srdečního tepu (IHB),

- zprůměruje výsledky,

- je velmi tichý,

-ukazuje nesprávnou polohu zápěstí díky inovativnímu LED senzoru,

- má paměť až na 100 měření,

- umožňuje použití 2 uživateli,

- má kompaktní design bez kompromisů v přesnosti,

-ukazuje přesné výsledky i u obézních lidí.

Detekce nepravidelného srdečního tepu (prosím poraďte se se svým lékařem)

Nepravidelný srdeční tep je rytmus, který se liší o více než 25 % od průměrného srdečního tepu. Je detekován, když přístroj měří krevní tlak. Pokud je takový nepravidelný rytmus detekován během měření více než dvakrát, zobrazí se na displeji s výsledkem měření symbol nepravidelného srdečního tepu. Pokud nepravidelný srdeční tep způsobí neplatnost měření, nebude vidět žádný výsledek. Pokud se po provedení měření objeví symbol nepravidelného srdečního tepu, opakujte měření. Tlakoměr ukládá do paměti 30 měření.

Ikona pro správné umístění manžety

Ukazuje uživateli, jak nasadit manžetu (na obrazovce se objeví ikona OK), aby bylo zajištěno přesné a spolehlivé měření krevního tlaku.

Technologie IntelliSense

Automaticky aplikuje správné množství tlaku vzduchu v objímce pro rychlé, přesné a pohodlnější měření. Monitor krevního tlaku s IntelliSense™ nafoukne manžetu na dokonalou úroveň při každém použití. Uživatel nemusí provádět žádné úpravy. To je zvláště výhodné pro osoby s hypertenzí a osoby s určitými poruchami srdečního rytmu, protože jejich krevní tlak může kolísat. Monitor krevního tlaku je plně automatický.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).