Tlakoměr Braun ExactFit™ 5 Connect BUA6350

Automatický monitor krevního tlaku Braun ExactFit™ 5 Connect BUA6350 s klinickou validací ESH
1 978,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm015013
EAN: 4022167173003
záruka:3 roky
výrobce:BRAUN
cena bez DPH:1 634,71 CZK
cena vč. DPH:1 978,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Automatický monitor krevního tlaku Braun ExactFit™ 5 Connect BUA6350 s klinickou validací ESH

Automatický monitor krevního tlaku v horní části paže, přesný, pohodlný a snadno použitelný. Klinicky ověřená přesnost měření. Tlakoměr měří tlak oscilometrickou metodou. Má automatický záznam výsledků pro dvě osoby. U každé osoby je to posledních 60 měření spolu s časem a datem měření. Pro zlepšení kontroly výsledků má funkci zprůměrování posledních 3 měření. Braun ExactFit™ 5 Connect má indikátor hladiny krevního tlaku v souladu s pokyny WHO (Světová zdravotnická organizace). Indikátor usnadňuje kontrolu vašich měření.
 

Braun ExactFit™ 5 Connect nabitý funkcemi - takže můžete sledovat své srdce přesněji, jasněji a pohodlněji než kdy předtím. Bezproblémově se připojte k aplikaci Braun Healthy Heart přes Bluetooth a odemkněte svůj pokrok v průběhu času. Okamžitě interpretujte své výsledky pomocí barevného kódování. Zažijte maximální pohodlí a klinickou přesnost se dvěma velikostmi manžety a technologií měkkého nafukování. Získejte hlubší náhled díky rozpoznávání dlouhodobého průměrného a dokonce nepravidelného srdečního tepu.

Mezi další funkce patří:

Plně automatické, spolehlivé měření. Pokročilé režimy průměrování s možností celodenního, ranního nebo večerního pro lepší kontrolu. Detekce nepravidelného srdečního tepu. Velké ovládací prvky a snadno čitelný podsvícený XL displej.

Braun ExactFit5 Connect

Okamžitá interpretace dat

ExactFit5
Barevně odlišené displeje usnadňují pochopení a interpretaci efektů. Displej hraje důležitou roli zejména v případě, kdy má měření provádět starší osoba nebo osoba s problémy se zrakem. Monitor krevního tlaku zobrazuje na displeji další užitečné informace, jako je signalizace srdeční arytmie a indikátor hladiny krevního tlaku v souladu s pokyny WHO (World Health Organization). Obrazovka zobrazuje výsledky přehledně a jednoduše, takže i ten největší laik bude schopen správně odečíst naměřený krevní tlak.

Dvě velikosti manžet pro optimální padnutí, maximální pohodlí a klinickou přesnost.

ExactFit5
Manžetu si snadno přizpůsobíte svým potřebám a přesně změříte svůj krevní tlak. Příliš malá nebo příliš velká manžeta může způsobit nepřesné měření krevního tlaku. První manžeta má standardní šířku mezi 20 a 32 cm. Lidé s vyvinutými svaly paží by měli volit manžetu s nestandardní šířkou, větší než 32 cm. Zařízení umožňuje nezávisle vyměnit manžetu za jinou.

Klinicky ověřená profesionální přesnost. 2 uživatelská paměť x 60 výsledků

ExactFit5
Profesionální přesnost, klinicky ověřená podle European Hypertension Society. Paměťová funkce je velmi důležitá pro lidi, kteří pravidelně měří krevní tlak po dlouhou dobu a chtěli by, aby si přístroj zapamatoval výsledky pro pozdější výpočet průměrného měření krevního tlaku. To umožňuje lepší kontrolu nemoci a posouzení směru jejího vývoje. Přístroj zaznamená až 60 měření. Další výhodou je možnost zapamatovat si měření pro dvě různé osoby. Je to skvělá volba, pokud si s manželem měříte krevní tlak společně.

Detekce nepravidelného srdečního rytmu

ExactFit5
Zdraví srdce není jen o krevním tlaku. Zařízení rozpozná nepravidelný srdeční tep. Pokud přístroj signalizuje jedinou poruchu srdečního rytmu, samozřejmě bychom se tím neměli příliš trápit. Pokud však taková situace nastane vícekrát, stojí za to poradit se s lékařem, který posoudí spolehlivost takové diagnózy.

Braun ExactFit™ 5 BUA6350 má navíc jemné nafouknutí a schopnost průměrovat měření. Tlakoměr je vybaven třemi funkcemi průměrování: průměr za celý den a ráno a večer pro měření za posledních 7 dní.

Braun ExactFit5 Connect

Sada obsahuje:

uživatelská příručka v polštině,
Záruční list,
4 AA baterie,
Velikost manžety L/XL,
Velikost manžety S/M,
Pouzdro na tlakoměr a příslušenství.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).