Profesionální inhalátor FLAEM AirPro 3000 Plus

Profesionální pístový pneumatický inhalátor s plynulou regulací parametrů, jednotka určená pro nemocniční použití, domácí péči a zapůjčování. Tento inhalátor je praktický, robustní, rychlý a tichý.
4 511,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm003711
EAN: 8018294011307
záruka:24 měsíců
výrobce:FLAEM
cena bez DPH:3 728,10 CZK
cena vč. DPH:4 511,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Ideální pro klinické použití v nemocnicích a ambulantních zařízeních ale i domácnostech

Flaem AirPro 3000 Plus je odolný inhalátor pro použití v nemocnici, domácí péči a pronájmu. Odolný tichý kompresor zajišťuje nepřetržitou, rychlou a hlavně účinnou inhalaci.

Možnost nastavení velikosti částic a rychlosti podávání léku

Profesionální inhalátor Flaem AirPro 3000 Plus má ovládání pro regulaci tlaku. Díky možnosti měnit tlak můžeme upravit velikost MMAD částic a rychlost podávání léku.

Vybaveno přídavným ručním ovladačem nebulizace

Ruční nebulizační ovladač je užitečný pro řízení rozprašování, aby se omezilo rozptylování léčiva do okolního prostředí. Chcete-li zahájit akci, zavřete prstem otvor ručního nebulizátoru a jemně se nadechněte.

Doporučujeme po nádechu na chvíli zadržet dech, aby se absorbované částice aerosolu mohly usadit v plicích. Mezitím zastavte produkci aerosolu vytažením prstu z ventilu ovladače. Tím ušetříte lék. Poté pomalu uvolněte vzduch s výdechem.

Inhalátor Flaem AirPro 3000 má pohodlnou rukojeť pro přenášení a volitelnou tašku*, ve které můžeme zařízení přepravovat nebo skladovat.

Profesionální filtr

Díky průhlednému krytu je možné neustále kontrolovat čistotu filtru. Snadná výměna v případě potřeby.

Verze Soft Touch s ventily omezujícími rozptyl

Sada obsahuje dvě masky Soft Touch s reduktorem rozptylu. Příjemné na dotek a snadno nastavitelné masky Soft Touch činí ošetření ještě pohodlnějším.

Nebulizér RF7 Dual Speed ​​​​Plus

Kombinací účinného kompresoru s nejnovějším nebulizérem RF7 Dual Speed ​​​​Plus získal Flaem inhalátor s velmi vysokou účinností a správnou velikostí částic pro všechny aplikace.

Moderní nebulizér Rapidflaem 7 Dual Speed ​​​​Plus (RF7 Dual Speed ​​​​Plus) činí inhalační terapii účinnou a pohodlnou. Nebulizér má schopnost urychlit inhalaci dvakrát. Je vhodný k dezinfekci a sterilizaci, lze jej tedy používat i po dlouhou dobu (až rok). Speciální ventil rozprašovače umožňuje aplikaci aerosolu pouze během inhalační fáze, čímž se ušetří až polovina objemu léčiva! Pro srovnání, v tradičním rozprašovači je léčivo podáváno nepřetržitě a během výdechové fáze se plýtvá.

*Tašku lze zakoupit samostatně.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).