Negatoskop NGP-21 s úpravou jasu

Negatoskop NGP-21 s úpravou jasu
13 678,00 CZK
Do 5 pracovních dní
ks
katalogové číslo: nm003803
záruka:24 měsíců
výrobce:ULTRA-VIOL
cena bez DPH:11 304,13 CZK
cena vč. DPH:13 678,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Negatoskop NGP-21 s úpravou jasu

Negatoskopy NGP

Rodina negatoskopů NGP od firmy ULTRAVIOL je řada moderních zařízení pro prohlížení rentgenových snímků. Skládá se z jedno a vícesnímkových negatoskopů s jasově nastavitelnými obrazovkami, specializovaných mamomatografických negatoskopů, jednoprůchodových a dvouúrovňových "popisných stěn" pro prohlížení série fotografií. Standardní frekvence negatoskopů je 50 Hz. Všechny negatoskopy jsou také k dispozici ve vysokofrekvenční verzi HF 40kH.

 

Regulace jasu.

Negatoskop umožňuje plynulou regulaci intenzity světla v rozmezí 10-100% maximální hodnoty. Intenzita světla může být přizpůsobena individuálním potřebám prostřednictvím regulace

 

Vysoká kvalita.

Jediná obrazovka ve všech typech je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu altuglas. Velmi snadná výměna zářivek atd. je možná, přístup k nim lze dosáhnout pohybem obrazovky integrovaného s držákem fotografií. Trvanlivé, estetické pouzdro je pokryto práškovým lakem. 

 

Praktičnost.

Emituje světlo ze spektra slunečního světla, obraz je jemný a příjemný pro očí, dokonale odráží kontrasty, negatoskop vysílá spektrum denního světla s teplotou barev 6 500. Vysoká kvalita negatoskopu v kombinaci se znalostmi a lékařskými zkušenostmi zajišťuje možnost správné diagnostiky. Osvětlení zářivek je velmi rychlé. Práce zcela zbavuje stroboskopického efektu (ochrana očí z radiologů). Negatoskopy NGP jsou úspornější při spotřebě elektrické energie o více než 25%. Je možné nastavovat intenzitu světla. Vysoká stejnoměrnost emisí světla po celé ploše obrazovky.

 

technické údaje:

Výrobce: ULTRA-VIOL
Záruka: 2 roky
napájení síť
Hmotnost přístroje je 10 kg
Rozměry 74 x 51 x 11,5 cm
Další informace:

napájecí napětí: 230 V 50 Hz, spotřeba: 143 VA, jas obrazovky: 4200 cd / m2 ± 25%, počet snímků: 2

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).