INR přenosný analyzátor MicroINR

MicroINR, iLine Microsystems S.L. (Španělsko) Analyzátor pro stanovení parametru INR Analyzátor se používá pro monitorování perorální antikoagulační terapie tj kvantitativní hodnoty protrombinového času (PT) v jednotkách INR (mezinárodní normalizovaný poměr) měření je prováděno z kapilární krve. Zařízení pro diagnostiku in-vitro určený pro profesionální použití a sebetestování.
16 335,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm018744
EAN: 8436540290892
záruka:24 měsíců
výrobce:iLine
cena bez DPH:13 500,00 CZK
cena vč. DPH:16 335,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Přístroj pro měření srážlivosti krve a microINR

Výrobce : iLine Microsystems S.L. (Španělsko)


Nová generace monitorů INR


Krevní koagulometr microINR je zařízení pro stanovení hladin INR. Pravidelné monitorování hladiny INR je nezbytné u pacientů podstupujících perorální antikoagulační léčbu na bázi antagonistů vitaminu K. Systém kvantifikuje protrombinový čas z čerstvého vzorku kapilární krve a vypočítá hodnotu INR. Systém microINR je in vitro diagnostický zdravotnický prostředek, vhodný jak pro domácí selfmonitoring, tak pro profesionální použití.

Přesné a přesné výsledky během několika sekund již od 3 μl.


Postačí objem vzorku 3 μl. Je to vše, co potřebujete k zajištění pohodlí pacienta a vysoce kvalitní péče zjednodušením obsluhy, omezením potíží s odběrem vzorků a méně bolestivým pícháním do prstů.

Mimořádně pohodlný, dobíjecí kapesní systém microINR je navržen pro rychlou analýzu ve vaší praxi a dokonce i pro vlastní testování. A jeho velký, snadno čitelný digitální displej zajišťuje křišťálově čisté výsledky.

Výsledky v laboratorní kvalitě


3 úrovně kontroly kvality zajišťují výkon systému a pokaždé spolehlivý výsledek. Externí kontrola zajišťuje soulad s právními požadavky. Automatická detekce ID šarže a data expirace navíc eliminuje chyby lidského kódování.


Systém microINR byl vyvinut tak, aby vyhovoval potřebám všech stávajících modelů monitorování OAT a je určen pro sebetestování pacientů i pro zdravotníky. Systém využívá patentovanou technologii založenou na základní technologii iLine a poskytuje přesné a opakovatelné výsledky, jak dokazují rozsáhlé a nezávislé hodnocení výkonu.

Automatická kalibrace


Přenosný, ruční systém microINR umožňuje vysoce efektivní monitorování díky snadno použitelné technologii a automatickému kalibračnímu/testovacímu kódování. Už žádné čekání na laboratorní výsledky nebo složité kódování před testem!

Technické parametry:


Rozměry: 119 x 65 x 35 mm
Displej: 45 x 45 mm I
USB rozhraní Pro přenos výsledků
Zobrazení historie dat Až 199 testů a chybových zpráv
Napájení: Baterie
2 tlačítka
Pro nastavení času a data, kontrolu paměti a zapnutí/vypnutí

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).