Inhalační komora Philips Respironics OptiChamber Diamond Small Mask

Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. S se používá k efektivnější aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
710,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm003085
EAN: 0383735798221
výrobce:ZARYS
cena bez DPH:586,78 CZK
cena vč. DPH:710,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Přátelský, ergonomický design.

Antistatická inhalační komora OptiChamber Diamond oproti tlakovým inhalátorům umožňuje efektivnější způsob podávání léků, např. inhalačních steroidů. OptiChamber Diamond je menší než většina typických inhalačních komor, obsahuje náustek, čirou antistatickou komoru a nízkoodporový ventil, který pomáhá měřit počet dechu a zadržení dechu.

Flexibilní adaptér inhalátoru.

Jedinečný design OptiChamber Diamond zlepšuje podávání a použití léků u pacientů všech věkových kategorií, doma nebo v nemocnici.
Maska OptiChamber Diamond a antistatická inhalační komora, navržená pro snadné použití, dodávají více dýchatelného léku než samotný inhalátor s odměřenou dávkou pod tlakem.

Nízkoodporový inspirační ventil.

Zlepšuje účinnost inhalační terapie. Nízký nádechový a výdechový odpor otevírá ventily volně i při nízkém tlaku (děti) a proudí. Dobře viditelný výdechový ventil pomáhá měřit počet nádechů a zadržení dechu.

Nasazený, vyměnitelný náustek.

Jedinečně navržený, příliš velký náustek se přizpůsobí menším ústům a usnadňuje přenos z dětské masky do náustku. Umožňuje připojení 22mm konektoru. Možnost rozebrat náustek a konektor usnadňuje čištění. Konektor drží natlakovaný inhalátor s odměřenou dávkou bezpečně na místě.
Zabudovaná píšťalka s vysokým průtokem usnadňuje pacientovi nácvik správné techniky dýchání.

Průhlednost.

Čirá, antistatická komora zajišťuje konzistentní aerosolovou terapii a je připravena k použití ihned po vybalení. Volitelná kombinace s odnímatelnou maskou LiteTouch VHC, která kombinuje čirou, tvrdou skořepinu pro ultra měkké těsnění s konturami obličeje pro podporu pohodlí a účinnosti aerosolové terapie. Ploché dno udržuje stabilitu a zabraňuje převalování.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).