HydroAid USG® hydrogel, průměr 8 cm/6mm, 5 ks, Sterilní hydrogelová distanční podložka sonografii

HydroAid USG® hydrogel, průměr 8 cm/6mm, 5 ks Sterilní hydrogelová distanční podložka sonografii HydroAid®USG se používá při ultrazvukových vyšetřeních, kde je nutné využít odstup pro zlepšení viditelnosti mělce umístěných struktur nebo v místech nepravidelného tvaru a obtížně lokálního vyšetření. Díky sterilitě a homogenní a měkké struktuře hydrogelové fólie je možné provádět ultrazvuková vyšetření na místech citlivých na tlak, na otevřených ranách, poškozených tkáních, kde je použití tekutých hydrogelů často nemožné
690,00 CZK
Do 5 pracovních dní
ks
výrobce:KIKGEL
cena bez DPH:616,07 CZK
cena vč. DPH:690,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

HydroAid USG® hydrogel, průměr 8 cm/6mm, 5 ks Sterilní hydrogelová distanční podložka sonografii

HydroAid®USG se používá při ultrazvukových vyšetřeních, kde je nutné využít odstup pro zlepšení viditelnosti mělce umístěných struktur nebo v místech nepravidelného tvaru a obtížně lokálního vyšetření. Díky sterilitě a homogenní a měkké struktuře hydrogelové fólie je možné provádět ultrazvuková vyšetření na místech citlivých na tlak, na otevřených ranách, poškozených tkáních, kde je použití tekutých hydrogelů často nemožné

HydroAid USG
Sterilní hydrogelová distanční podložka

Popis produktu

HydroAid® USG je homogenní, průhledná, mechanicky odolná hydrogelová podložka na bázi prostorové sítě tří polymerů s více než 90% obsahem vody. Díky takové jedinečné hydrogelové struktuře má HydroAid® USG mnoho výjimečných vlastností:

- dokonale přenáší ultrazvukové vlny,
- je pružný a pružný; přizpůsobí se tvaru těla,
- nepřilne na kůži a po odstranění je bez zbytků hydrogelu, - je zcela biokompatibilní a nealergenní,
- má bakteriostatické vlastnosti,
- je sterilní.

HydroAid® USG je zdravotnický prostředek třídy Is (sterilní) certifikovaný oznámeným subjektem z hlediska souladu s evropskou směrnicí 93/42 EHS týkající se zdravotnických

prostředků.

Indikace

HydroAid® USG je díky své husté a mechanicky odolné hydrogelové struktuře vynikajícím vodičem ultrazvukových vln.
HydroAid® USG se používá při ultrazvukovém vyšetření, při kterém je nutné udržovat odstup, aby se zlepšila viditelnost struktur nacházejících se v blízkosti povrchu nebo v oblastech nepravidelného tvaru a způsobujících potíže při bodovém vyšetření a citlivých na tlak.

Je zvláště užitečný při vyšetřování: - povrchových cév,
- šlach,
- poranění kloubů,

- fontanely,
- kostnatých výčnělků,
- syndromu karpálního tunelu,
- lymfatických uzlin,
- štítné žlázy,
- povrchově uložených tumorů prsu,
- zrakový nerv jako hodnocení nitrolebního tlaku, - oka.

Díky sterilitě HydroAid® USG je možné vyšetřovat otevřené rány nebo poranění tkáně tam, kde není možné použití standardních tekutých gelů, např.:
- transplantační rány ledvin,
- Dopplerova vyšetření,

-vyšetření popálenin třetího stupně ke stanovení hloubky nekrózy.

Doporučení pro použití

Distanční podložka HydroAid® USG je vložena do formy, zakryta listem fólie a hermeticky uzavřena do fóliového sáčku. Chcete -li vyjmout, je třeba roztrhnout sáček. Poté, chycením za textilní část jemně vyjměte hydrogel z formy společně s krycí fólií, naneste distanční podložku na zkoumané místo a odstraňte fólii z povrchu. Fóliový list pokrývající HydroAid® USG, proto by neměl být sundán dříve a usnadňuje položení.

Přestože je HydroAid® USG elastický, neměl by být během aplikace natahován.
Aby se zajistilo, že se hlavice sonografu může volně pohybovat, můžete také na povrch distanční podložky HydroAid® USG nanést také malé množství tekutého ultrazvukového gelu. Distanční podložka je určena k jednorázovému použití. Opětovné použití vytváří riziko infekce rány.

Dostupné velikosti

6x10cm x 3mm, Ø5cm x 6mm, Ø8cm x 6mm, Ø12cm x 6mm, Ø12cm x 10mm, 28x28cm x 6mm.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

ano
nastav
ne