Fonendoskop Littmann Master Cardiology NÁMOŘNICKÁ MODRÁ - 3M™ LITTMANN®
Novinka

Stetoskop Littmann Master Cardiology NÁMOŘNICKÁ MODRÁ - 3M™ LITTMANN®

Stetoskop Littmann Master Cardiology NÁMOŘNICKÁ MODRÁ - 3M™ LITTMANN® Stetoskop má patentovaný jednostranný hrudní snímač "Master", který umožňuje monitorovat vysokofrekvenční i nízkofrekvenční zvuky bez otáčení snímače. Doporučený výrobek pro kardiology a pulmonology.
7 734,01 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: NM000071
EAN: 707387237479
záruka:7 let
výrobce:3M Litmann
cena bez DPH:6 391,74 CZK
cena vč. DPH:7 734,01 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Stetoskop Littmann Master Cardiology NÁMOŘNICKÁ MODRÁ 2164

Stetoskop má patentovaný jednostranný hrudní snímač "Master", který umožňuje monitorovat vysokofrekvenční i nízkofrekvenční zvuky bez otáčení snímače. Doporučený výrobek pro kardiology a pulmonology.

 

3M™ Littmann® Master Cardiology Stethoscope je prvotřídní akustický stetoskop pro přesné vyšetřování poslechem.

Tento inovační výrobek má patentovaný, jednostranný hrudní snímač „Master“, který umožňuje monitorovat vysokofrekvenční i nízkofrekvenční zvuky bez otáčení snímače. Doporučený výrobek pro kardiology a pulmonology.

Stetoskop Littmann Master Cardiology byl sestrojen tak, aby splnil náročné normy zdravotnických profesionálů, vyžadujících vysoce kvalitní akustickou odpověď. Je vybaven patentovanou laditelnou membránou kombinovanou s vynikajícím řemeslným zpracováním, nabízejíc tak nejvyšší výkon dokonalého jednostranného stetoskopu.

Stetoskop Littmann Master Cardiology má ručně zhotovený snímač z nerezové oceli poskytující výhody přenosnosti jednostranného stetoskopu. Patentovaná laditelná membrána umožňuje snadno střídat zvuky o vysoké a nízké frekvenci bez nutnosti snímač otáčet.

Stetoskop navíc přichází se zvláštním adaptérem pro poslech na obtížně dostupných místech nebo pro pediatrické poslechové vyšetření.

K dalším charakteristikám snímače patří nechladivý lem a membrána, vynikající akustické těsnění, pohodlné přilnutí do uší pomocí patentovaných jemně těsnících uších olivek 3M™ Littmann® Snap Tight a pohodlně a anatomicky správně tvarované trubice. Stetoskop Littmann Master Cardiology je vybaven trubicemi typu „dvě v jednom“, eliminujícími hluk z tření trubic.

  • Patentovaný jednostranný hrudní snímač „Master“ z masivní nerezové oceli s laditelnou membránou – jednoduchý přechod mezi zvuky nízkých a vysokých frekvencí bez nutnosti otáčení snímače
  • Dvojlumenné hadičky
  • Speciální adaptér pro přesné vyšetřování dětí a obtížně přístupných oblastí
  • Pohodlná odlehčená hlavová sada
  • Nechladivé okraje snímače
  • Binaurální pružina tvaru dvojitého listu
  • Patentované měkké těsnící ušní olivky

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

ano
nastav
ne