Čistička vzduchu s ionizací VITAMMY AIR PA500

Čistička vzduchu s ionizací VITAMMY AIR PA500 Čistý, zdravý vzduch, bez znečištění a mikroorganismů, dýcháte ve svém okolí čistý vzduch. Čistička je díky své účinnosti a malým rozměrům ideální do menších domácností. Vitammy Air má uhlíkový filtr, který odstraňuje nepříjemné pachy, těkavé organické sloučeniny a cigaretový kouř.
1 203,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm017145
EAN: 5901793644028
záruka:24 měsíců
výrobce:Vitammy
cena bez DPH:994,22 CZK
cena vč. DPH:1 203,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Čistička vzduchu s ionizací VITAMMY AIR PA500

Vitammy Air čistí vzduch kolem vás

Čistý, zdravý vzduch, bez znečištění a mikroorganismů, dýcháte ve svém okolí čistý vzduch. Čistička je díky své účinnosti a malým rozměrům ideální do menších domácností. Vitammy Air má uhlíkový filtr, který odstraňuje nepříjemné pachy, těkavé organické sloučeniny a cigaretový kouř.

Šetří místo ve vaší domácnosti

Pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří hledají produkty v nižších cenových relacích, žijících v malých bytech, malé, ale účinné zařízení - to vše je  Vitammy Air. Skvěle se hodí například do ložnice nebo dětského pokoje. Vyvinuté speciálně pro místnosti od 15 do 30 m2. Malý čistič vzduchu s ionizací můžete použíti v malém bytě. Váží pouhých 1,5 kg a měří 33 x 25 x 13 cm. Když se nepoužívá, uložte jej třeba do skříně.

Odstraňuje až 99,97 % bakterií, roztočů a plísní

Čističe řady VITAMMY AIR se používají ke zlepšení kvality vzduchu. K tomuto účelu tyto produkty používají filtr HEPA1. HEPA filtr E11 kombinovaný s aktivním uhlím, který snižuje přítomnost škodlivin, jako je prach, cigaretový kouř, nepříjemné pachy, spory a bakterie, zbytky pylu a roztočů. Filtr HEPA 1 je schopen zadržet 99,97 % znečišťujících částic větších než 0,3 μm. Filtr s aktivním uhlím eliminuje nepříjemné pachy a cigaretový kouř. Řešení používaná ve Vitammy Air si účinně poradí se smogem a dalšími plynnými znečišťujícími látkami vznikajícími v životním prostředí a v důsledku lidské činnosti.

Při běžném provozu výrobku ionizátor obohacuje vyčištěný vzduch o záporné ionty. Když záporné ionty narazí na částice znečišťujících látek přítomné v prostředí, spojí se s nimi a učiní je "těžšími". Díky tomu tyto částice padají na podlahu, takže necirkulují a uživatel je nevdechuje. Negativní ionty, tedy anionty, jsou také zodpovědné za řadu zdraví prospěšných činností: snižují hladinu stresu; předcházet nachlazení a problémům s astmatem nebo alergiemi; ovlivnit práci štítné žlázy; zlepšit koncentraci; pomáhají odstranit opakující se bolesti hlavy; snížit hladinu histaminu (zejména při senné rýmě, alergiích a astmatu); regulovat práci a rytmus srdce a krevní tlak; zlepšit obranyschopnost organismu a vitalitu buněk.

Rychle k použití

Vitammy Air má 2 rychlosti, díky kterým je snadné vzájemně přizpůsobit jeho chod. Snadno se používá, stačí jej vyjmout z krabice a je připraven k použití. Vyměnitelný filtr čističky lze snadno vyměnit. Čistička vyrobená v Itálii.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).