Čistička vzduchu HONEYWELL AIR GENIUS 5

Čistička vzduchu HONEYWELL AIR GENIUS 5 Vynikající výkon i ve velkých místnostech. • Zachycuje až 99,9% mikroskopických částic, jako jsou spory plísní, pyl, prach, kouř a srst domácích mazlíčků a dalších částic od 0,3 mikronu. • Osvěžuje vzduch absorbováním nepříjemných pachů (například ryb). • Pomáhá redukovat některé těkavé organické sloučeniny a plyny ve vzduchu.
7 398,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nm009399
EAN: 4022167323507
záruka:24 měsíců
výrobce:HONEYWELL
cena bez DPH:6 114,05 CZK
cena vč. DPH:7 398,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vynikající výkon i ve velkých místnostech.
• Zachycuje až 99,9% mikroskopických částic, jako jsou spory plísní, pyl, prach, kouř a srst domácích mazlíčků a dalších částic od 0,3 mikronu.
• Osvěžuje vzduch absorbováním nepříjemných pachů (například ryb).
• Pomáhá redukovat některé těkavé organické sloučeniny a plyny ve vzduchu.

 

Tichý provoz (patentovaná technologie ifD).
• Ionizátor posiluje proces čištění vzduchu a pomáhá přitahovat nežádoucí částice k filtrům. Ionizátory vzduchu jsou specifickým typem čističů, jejichž hlavním úkolem je produkovat negativní ionty a uvolňovat je do životního prostředí. Tyto ionty mohou „nakládat“ prach, což způsobuje, že přitahují a drží spolu. Protože prakticky každé elektrické zařízení generuje hlavně pozitivní ionty, vytváří se mikroklima, které podporuje reprodukci virů, hub, roztočů a dalších alergenů. Záporné ionty tento proces eliminují zavedením rovnováhy mezi ionty. Další výhodou ionizátorů je tichý provoz.
• CADR: 273 m3 / h. Účinnost (CADR, tj. Průtok vzduchu v m3 / h) - parametr, který ukazuje, kolik vzduchu je zařízení schopno filtrovat za hodinu. Známe-li objem místnosti, ve které má čistič vzduchu pracovat, pak můžeme snadno určit, zda dané zařízení v něm bude fungovat.
• Snadné čištění.
• Permanentní a opakovaně použitelný filtr - jednoduše jej opláchněte vodou.
• Obsahuje 2 předběžné filtry na výběr: permanentní nebo ke snížení zápachu.

 

5 úrovní čištění vzduchu
Úroveň 5 - Maximální nastavení pro intenzivní čištění vzduchu v přítomnosti nepříjemných zápachů, zejména prašných nebo suspendovaných částic. Toto nastavení zajišťuje nejrychlejší čištění vzduchu a časté osvěžování místnosti.
Úroveň 4 - Odstranění alergenů Nastavení, které umožňuje, aby čistička vzduchu pracovala na úrovni, která je vhodná pro odstraňování mnoha typů alergenů ve vzduchu. Poskytuje vysokou účinnost a rychlost zachycování alergenů a částic určité velikosti. Vynikající odstraňování vzdušných alergenů, zejména v jarní sezóně a odstranění pylu. 
Úroveň 3 - Obecné čištění Nejvhodnější nastavení pro všeobecné čištění. Toto nastavení umožňuje odstranění vzdušných částic prachu a cigaretového kouře, jakož i kuchyňských pachů a pachu tabáku.
Úroveň 2 - Odstranění choroboplodných zárodků Toto nastavení umožňuje zpomalení proudění vzduchu, takže mikroskopické vzdušné bakterie mohou být účinně zachyceny filtrem. Zárodky, bakterie a viry mohou být menší než jiné vzdušné částice nebo mikroby. Nastavení filtru na zachycení bakterií po delší dobu může zvýšit účinnost filtrování. Toto nastavení lze použít v zimě nebo během epidemie chřipky k odstranění bakterií ze vzduchu procházejícího filtrem.
Úroveň 1 - Spánek Nastavení, které zajišťuje velmi tichý provoz, ideální pro noční spánek.
Časovač:
Volba časovače na levé straně ovládacího panelu umožňuje určit provozní dobu zařízení (2, 4, 6, 8, 10 nebo 12 hodin), která se poté automaticky vypne.
Tato funkce je výhodná, pokud chcete, aby čistička vzduchu pracovala v noci a ráno se automaticky vypla.
• Indikátor stavu filtru:
Umožňuje vám kontrolovat stav znečištění filtru.
• Tlačítko oscilace:
Po stisknutí tohoto tlačítka se čistička vzduchu pomalu otočí do strany. Tím bude zajištěno zrychlení cirkulace vzduchu v místnosti.
• Kontrolka osvětlení:
Čistička vzduchu je vybavena měkkým osvětlením na spodní straně zařízení, což zajišťuje příjemné osvětlení základny. Zařízení lze používat bez ohledu na to, zda je zapnuto osvětlení. Pokud je tato funkce použita, může uživatel zvolit nízkou nebo vysokou úroveň osvětlení.
Inteligentní nastavení alergenů a bakterií.
• Optimalizuje účinnost zachycení alergenů a bakterií.
 
Hladina zvuku - 52 dB.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).