Autokláv ENBIO Pro

Nejrychlejší autokláv na trhu Značka Enbio má 25 let zkušeností s nejmodernějšími biotechnologickými řešeními, a právě proto patří v Evropě mezi lídry ve výrobě parních sterilizátorů nejvyšší třídy. Intuitivní, snadno použitelné a cenově dostupné.
84 027,00 CZK
Expedice do 48 hodin
ks
katalogové číslo: enbiopro
EAN: 5901793644202
záruka:24 měsíců
výrobce:ENBIO
cena bez DPH:69 443,80 CZK
cena vč. DPH:84 027,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Autokláv Enbio
Nejrychlejší autokláv na trhu

Značka Enbio má 25 let zkušeností s nejmodernějšími biotechnologickými řešeními, a právě proto patří v Evropě mezi lídry ve výrobě parních sterilizátorů nejvyšší třídy. Intuitivní, snadno použitelné a cenově dostupné. 

Rozměry a design

Díky svým kompaktním rozměrům zapadne do každého interiéru. Zároveň má prostor pro všechny standardní nástroje, které lze sterilizovat balené nebo nebalené. Moderní design zajistí, že se hodí do každé ambulance.

Tichý

Autokláv Enbio je maximálně tichý, díky čemuž Vás neruší ani při rozhovoru s pacientem. (pouze 32 dB).

Rychlost

Proč byste ztráceli hodinu něčím, co můžete udělat za 7 minut? Enbio je nejrychlejší sterilizátor na trhu!

Další výhody autoklávu Enbio

Provozní náklady, které jsou revolučně nízké.
Intuitivní a snadné používání.
Žádné programování ani přihlašování. Sterilizace jen ve dvou krocích – zapněte, vyberte si režim, použijte.
Žádné ukládání a tisk. Hlášení se automaticky ukládají na vložený USB disk
Možná sterilizace až 8 balení nářadí současně.
Automatické hlášení.

Enbio S a Enbio PRO jsou malé parní sterilizátory třídy B podle normy EN 13060.

Jsou klasifikovány jako zdravotnické prostředky třídy IIa v souladu s přílohou VIII nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/745 ze dne 5. dubna 2017 o zdravotnických prostředcích (pravidlo 16). Podle klasifikace normy EN 13060 lze v přístrojích Enbio S a Enbio PRO sterilizovat následující zdravotnické prostředky, u nichž výrobce stanovil sterilizaci parou: pevné náplně, malé porézní předměty, malé porézní náplně, plné porézní náplně, jednoduché zapuštěné předměty, předměty s úzkou mezerou, balení pro vícenásobné použití, která mohou být nebalená nebo balená (v jedné nebo více vrstvách).

Proces 134 FAST je určen pro pevné, neporézní, jednoduché nástroje a stomatologické pomůcky (např.nůžky, rukojeti, kleště, dláta, sondy atd.), které jsou určeny výhradně k okamžitému použití, nikoliv jako textil.

Kromě toho má autokláv Enbio PRO speciální program 134 PRION jako jeden ze stupňů dekontaminace předmětů, které přišly nebo mohly přijít do styku s nemocnými prionovými proteiny (např. způsobujícími Creutzfeld-Jacobovu nemoc, BSE atd.): pevná břemena, malé porézní předměty, malé porézní vlnovky, plná porézní břemena, jednoduché duté předměty, předměty s úzkým průchodem, vícenásobné balíčky, které mohou být nebalené nebo zabalené (jednovrstvé i vícevrstvé).

Přístroje Enbio S a Enbio PRO lze používat v ordinacích primární zdravotní péče, v zubních ordinacích a na operačních sálech. Lze je také použít v kosmetických studiích a studiích biologické regenerace, ve veterinárních ordinacích, tetovacích a piercingových studiích, kadeřnických salonech.

Sterilizátory Enbio S a Enbio PRO splňují požadavky norem EN 13060 a EN 61326-1 a jsou přizpůsobeny pro práci v blízkosti jiných elektrických zdravotnických přístrojů.

Jednotky ENBIO S a ENBIO PRO jsou určeny k samostatné montáži uživatelem a nevyžadují odbornou instalaci na místě.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).