Wondfo 2019-nCoV Antigen Test Saliva/Sputum ANTIGENNÍ TEST ZE SLIN COVID-19 20ks Schváleno MZ ČR PRO SEBETESTOVÁNÍ, PROPLÁCENO ZP

Wondfo 2019-nCoV Antigen Test Saliva/Sputum ANTIGENNÍ TEST ZE SLIN COVID-19 20ks SCHVÁLENO MZ ČR PRO SEBETESTOVÁNÍ, PROPLÁCENO ZP Test pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin Sada testu pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin je schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR pro sebetestování. Antigenní test Wondfo 2019-nCoV Saliva/Sputum je imunochromatografický test pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu nového koronaviru (2019-nCoV) extrahovaného ze vzorku lidské sliny nebo sputa. Test má být použit jako pomůcka při diagnostice onemocnění vyvolaného koronavirovými infekcemi (COVID-19), které je způsobeno virem 2019-nCoV.
1 580,00 CZK
Trvale nedostupné
katalogové číslo: W633
výrobce:Wondfo
cena bez DPH:1 580,00 CZK
cena vč. DPH:1 580,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Wondfo 2019-nCoV Antigen Test Saliva/Sputum ANTIGENNÍ TEST ZE SLIN COVID-19  20ks Schváleno MZ ČR PRO SEBETESTOVÁNÍ, PROPLÁCENO ZP 

Sada testu pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin je schválena Ministerstvem zdravotnictví ČR pro sebetestování, antigenní test Wondfo 2019-nCoV Saliva/Sputum je imunochromatografický test pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu nového koronaviru (2019-nCoV) extrahovaného ze vzorku lidské sliny nebo sputa. Test má být použit jako pomůcka při diagnostice onemocnění vyvolaného koronavirovými infekcemi (COVID-19), které je způsobeno virem 2019-nCoV.

Antigenní test Wondfo 2019-nCoV je založen na imunochromatografickém principu stanovení antigenu 2019- nCoV extrahovaného ze vzorku slin nebo sputa. Když je extrahovaný vzorek přidán do testovací kazety, je vzorek absorbován a kapilárním působením reaguje s konjugátem 2019-nCoV protilátka-barvivo a proudí přes membránu.

Když je hladina antigenu 2019-nCoV ve vzorku na cílové hranici nebo nad ní (detekční limit testu), je antigen vázaný na konjugát protilátka-barvivo kombinován s protilátkou 2019-nCoV imobilizovanou v testovací oblasti (T) kazety a tím vznikne barevný testovací proužek, který označuje pozitivní výsledek. Když je hladina antigenu 2019-nCoV ve vzorku nulová nebo pod cílovou mezní hodnotou, není v testovací oblasti (T) kazety viditelný barevný proužek. To znamená negativní výsledek.

Pokud byl test proveden správně, zobrazí se v kontrolní oblasti (C) barevný proužek, který slouží jako kontrola pracovního postupu

Postup:

1. Vypláchněte si ústa vodou 30 minut před odběrem vzorků a po vypláchnutí nejezte, nekuřte, nepijte alkohol či jiné nápoje.
2.1 (Možnost A) Odběr vzorků slin: Umístěte špičku jazyka proti kořenu horních nebo dolních zubů, abyste získali více slin, otevřete víčko a sliny přímo vyplivněte do vzorkovače, poté víčko zakryjte a nechejte 5 minut stát.

2.2 (Možnost B) Odběr vzorků sputa: Otevřete víčko a expektorované sputum vykašlete do vzorkovače, poté víčko zakryjte a nechte 5 minut stát.
3. Objem odebraného vzorku by měl být mezi stupnicí MIN a MAX. Pokud je mimo rozsah, lze nadbytečný objem odebrat kapátkem. Vzorek by neměl být inaktivován.

4. Doporučuje se, aby byl vzorek testován v době odběru vzorku. Pokud vzorky nelze okamžitě otestovat, lze je skladovat při teplotě 2 ~ 8 ° C po dobu 4 hodin ale dlouhodobé skladování se nedoporučuje.

1) Otevřete víčko, odšroubujte hlavici u extrakčního pufru a vše přeneste do vzorkovače.
2) Pokud je vzorek hustý jako sputum, naberte kapalinu a důkladně promíchejte kapátkem, aby byl vzorek co nejvíce vystaven extrakčnímu pufru, poté zakryjte víčko
a 10krát převraťte, aby se vše dobře promíchalo.
3) Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného sáčku natržením za zářez a umístěte ji na a
rovný povrch.
4) Odšroubujte víčko extrakční zkumavky, obraťte vzorkovač, držte vzorkovač svisle
a přidejte 4 kapky zpracovaného vzorku do jamky na vzorek. Spusťte časovač.
5) Jakmile test začne fungovat, uvidíte přes výsledkové okénko pohyb fialové barvy
středem testovací kazety.
6) Počkejte 15 ~ 20 minut a odečtěte výsledky. Neodečítejte výsledky po 20 minutách.

 

Citlivost: 97,52% (95% CI: 92,93% ~ 99,49%)

Specificita: 99,48% (95% CI: 98,13% ~ 99,94%)

Celková shoda: 99,01% (95% CI: 97,70% ~ 99,68%)

Přesnost:

1. Přesnost byla stanovena testováním pozitivních vzorků 10krát. Míra shody byla 100%.
2. Přesnost mezi cykly byla stanovena testováním různých vzorků včetně pozitivních a negativních ve 3 různých šaržích testovacích zařízení. Míra záporné shody a míra kladné shody byly 100%.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).