Tlakoměr na paži Braun ExactFit™ 3 BP6000

Tlakoměr na paži Braun ExactFit™ 3 BP6000 * Paměť pro 2 uživatele s pamětí na 40 měření s datem a časem * Výpočet průměrné hodnoty z posledních 3 měření * Automatická funkce vypnutí (po 1 minutě nečinnosti) * Indikátor nízkého stavu baterie * Součástí balení 4 x AA baterie Duracell * 3 roky záruka * Ukazatel hladiny krevního tlaku vyhovující WHO
1 551,00 CZK
Dočasně nedostupné
ks
katalogové číslo: nm009062
EAN: 4022167600851
záruka:24 měsíců
výrobce:BRAUN
cena bez DPH:1 281,82 CZK
cena vč. DPH:1 551,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

 

Buďte denně pod profesionální kontrolou!

Pokud dbáte o své zdraví a patříte k těm, kteří považují zdravotní stav za nejdůležitější věc, určitě by vám neměl v domácí lékárničce chybět tlakoměr na paži Braun ExactFit™ 3 BP6000. Tento digitální přístroj splňuje vše, co od něj můžete očekávat a osloví vás především profesionální přesností měření ověřenou Evropskou společností pro hypertenzi.
 

Mějte svůj tlak pod kontrolou

Měření krevního tlaku v domácích podmínkách je v současnosti považováno za výhodné, dokonce mnohdy poskytuje přesnější údaje o krevním tlakunež měření v ordinaci lékaře. Pacient je doma ve větší psychické pohodě než v ordinaci a naměřené hodnoty tak více odpovídají jeho skutečnému zdravotnímu stavu. V ordinaci totiž často funguje fenomén bílého pláště. Klíčové je však mít kvalitní přístroj a vědět, jak měřit krevní tlak správně. K profesionálnímu měření vám poslouží tlakoměr na paži Braun ExactFit™ 3 BP6000. S jeho pomocí tak můžete včas odhalit hypertenzi a další srdeční rizika.


Přesné, snadné a rychlé měření

Digitální tlakoměr na paži Braun měří systolický tlak, diastolický tlak a tepovou frekvenci. Výsledné hodnoty jsou zobrazovány na velkém, čitelném LCD displeji. Měření je plně automatické a zahájíte ho stiskem tlačítka. Následně dojde k pozvolnému nafukování manžety a začíná pohodlné měření. K dispozici máte navíc dvě velikosti manžet, a to S/M a L/XL, což předurčuje snadné a přesné použití pro všechny členy rodiny.
 

Paměť pro lepší vyhodnocení

Tlakoměr nabízí další funkce, se kterými bude měření pohodlnější. Naměřené hodnoty si můžou do paměti uložit 2 uživatelé, kapacita nabízí prostor až pro 40 měření včetně data a času. Z posledních tří měření vám navíc přístroj vypočítá i průměrné hodnoty. Po jedné minutě nečinnosti se tlakoměr automaticky vypne. O nízkém stavu nabití baterií budete informováni indikátorem. Součástí jsou 4 baterie Duracell a ochranné pouzdro pro uložení přístroje.
 
 
 
 
 

 

Specifikace

Digitální tlakoměr na paži ExactFit™ 3

Vysoká přesnost
* Profesionální přesnost měření - ověřena ESH
* Měření systolického/diastolického tlaku a tepové frekvence
* Obsahuje dvě velikosti manžet(S/M a L/XL) pro přesné měření

Snadné použití
* Plně automatické a přesné měření
* Pozvolné nafukování manžety pro pohodlné měření tlaku
* Velká tlačítka a přehledný LCD displej

Vlastnosti
* Paměť pro 2 uživatele s pamětí na 40 měření s datem a časem
* Výpočet průměrné hodnoty z posledních 3 měření
* Automatická funkce vypnutí (po 1 minutě nečinnosti)
* Indikátor nízkého stavu baterie
* Součástí balení 4 x AA baterie Duracell
* 3 roky záruka
* Ukazatel hladiny krevního tlaku vyhovující WHO

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).