MINERÁLNÍ MOŘSKÁ SŮL 1,1 kg / kbelík

Minerální mořská sůl s Beta–karotenem Jezera Saki a Sivash Mořská minerální sůl se těží ze solných jezer (v těsné blízkosti Černého moře) za přirozených podmínek odpařováním a je určena do lázní, rehabilitačních zařízení, ale i do domácích podmínek ke koupelím, obkladům, bahenním zábalům a do kosmetických procedur. Koupele v mořské minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti. Čištění pleti roztokem mořské minerální soli, zlepšuje její pružnost a tonus. Narůžovělý odstín a velikost krystalů mořské minerální soli podtrhuje její přirozený vzhled a formu. Indikace Mořská minerální sůl je úspěšná při léčbě kožních onemocnění, včetně psoriázy, ekzémů, dále při onemocnění kardiovaskulárního systému, při léčbě artritidy a polyartritidy, choroby a následky poranění kostí, svalů, šlach, při onemocnění periferních zakončení nervového systému.
350,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
výrobce:EUROPEAN MEDICAL SERVICES, S.R.O.
cena bez DPH:289,26 CZK
cena vč. DPH:350,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Minerální mořská sůl s beta–karotenem

Mořská minerální sůl se těží ze solných jezer za přirozených podmínek odpařováním a je určena do lázní, rehabilitačních zařízení, ale i do domácích podmínek ke koupelím, obkladům, bahenním zábalům a do kosmetických procedur.

Koupele v mořské minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti.

Čištění pleti roztokem mořské minerální soli, zlepšuje její pružnost a tonus.

Narůžovělý odstín a velikost krystalů mořské minerální soli podtrhuje její přirozený vzhled a formu.

Indikace

Mořská minerální sůl je úspěšná při léčbě kožních onemocnění včetně psoriázy, ekzémů, dále při onemocnění kardiovaskulárního systému, při léčbě artritidy a polyartritidy, choroby a následky poranění kostí, svalů, šlach, při onemocnění periferních zakončení nervového systému.

Kontraindikace

  • Obecné kontraindikace pro balneo léčbu (včetně akutních zánětů, přecitlivělostí – individuálních nesnášenlivostí).
  • Nevhodná je v případě onemocnění: kardiovaskulární, tromboflebitida, chronické selhání ledvin.

Doporučení pro použití

  • Mořská minerální sůl - její koupele a aplikace jsou ideální k použití v lázních, v rehabilitačních zařízeních ale také v domácích podmínkách.
  • Dále pro kosmetické a kadeřnické salóny, k ošetření pleti, k zábalům vlasů, k ošetření rukou při manikůře, nohou při pedikůře ale také jako splachovací kapalina pro umytí po bahenních aplikacích.
  • Koupele z mořské minerální soli zlepšují krevní oběh a metabolismus. Očištěním a hydratací pleti, pokožky těla, pomocí roztoku mořské minerální soli se zlepšuje její pružnost a pevnost. Obklad nebo potření se nasyceným roztokem, podporuje hojení odřenin, poštípání hmyzem, a mikro traumat.
  • Koupel nebo obklad, z roztoku mořské minerální soli, úspěšně používají lidé s problematickou pletí, akné, dermatitidou, kožními onemocněními.
  • Dále při chronické únavě, nespavosti, jako pro prevenci nachlazení. V případě inhalací (případně vyplachování nosních dutin ) u dospělých a dětí, ničí viry a škodlivé bakterie, posiluje kapiláry.

Příprava

Mořskou minerální solnou lázeň si připravíte: v plátěném sáčku, necháte rozpustit množství odebrané soli pod proudem horké vody, nebo v misce, na požadovanou teplotu (36°C až 39°C). Pro přípravu regenerační solné koupele si rozpustíte 300 – 350 g minerální soli.

Pro přípravu léčebné hyper termické koupele si rozpustíte 1,5 - 2 kg soli. Mořská minerální sůl se rozpustí i ve studené vodě, jen to déle trvá.

Čas koupele - od 15 do 20 minut denně nebo dvou po sobě jdoucích dnů, s přestávkou ve třetím dni. Počet opakování při regenerační a léčebné kůře - 12 až 15 koupelí.

Pro zmírnění bolesti kloubů končetin, posílení nehtového lůžka, stejně jako pro splachování bahenní aplikace lze použít lokální vaničky (mísy, misky) , kde rozpustíte 40 - 60 g soli na 1 litr teplé vody.

Složení: Sůl mořská sedimentární

Skladování: Skladujte v suchém prostoru s relativní vlhkostí nepřesahující 70%, chráněným před působením atmosférických srážek, slunečního světla a od tepla, při teplotě od 0°C do plus 30°C.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).