Sonografie

DRAMIŃSKI SA - tato společnost byla založena v roce 1987 a specializuje se na navrhování a výrobu mobilních a spolehlivých ultrazvuků s přesným zobrazením. Díky těmto funkcím se ultrazvukové přístroje DRAMIŃSKI používají všude tam, kde se vyžaduje přesnost, rychlost a spolehlivost ultrazvukového zařízení. Velké, těžké a komplikované zařízení nejsou vhodné v mobilní diagnostice ultrazvukem, v urgentní medicíně, armádě, v místě havárie nebo u lůžka pacienta....

Produkty: 

 

DRAMINSKI OPUS D 

Navržen tak, aby splňoval nejvyšší nároky lékařů, kteří si cení mobility a vysoce kvalitního zobrazení. Snadno ho lze vzít na návštěvu k pacientovi. Současně má všechny rysy stolního zařízení. 

DRAMINSKI FAST 

Splňuje požadavky lékařů, kteří ocení mobilitu, kvalitu přístroje a velmi dlouhou výdrž práce na baterie - 4,5 hodiny . Určený pro základní diagnostický ultrazvuk aplikovany i ve velmi obtížných podmínkách.

DRAMINSKI iScanMed 

Pro lékaře vyžadujících obzvláště mobilní zařízení (včetně fyzioterapeutů, ortopedů, anesteziologů), kteří ocení mobilní ultrazvukové zobrazování, kteří vyšetřují orgány nacházejí povrchně (pronikání do 5 cm).

DRAMINSKI DermaMed 

Vysokofrekvenční ultrazvuk umožní přesně zobrazit strukturu zdravé nebo nemocné kůže. Pro dermatology, plastické chirurgie, kosmetická zřízení. Dokáže poskytnout relevantní údaje a pomoci při výběru a hodnocení účinnosti léčby.

 

Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte 

email: obchod@medicalis.cz, tel : +420 604 283 556

Zařízení je možné samozřejmě zakoupit i prostřednictvím leasingu (společnosti Moneta Leasing - Medical finance a UNI leasing)

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).