Nosní odsávačka hlenů s regulací síly odsávání VITAMMY TUCANO

Nosní odsávačka hlenů s regulací síly odsávání VITAMMY TUCANO Při zachování bezpečné hodnoty generovaného odsávání (v souladu s platnými evropskými standardy) nabízí elektrický nasální aspirátor VITAMMY TUCANO pro děti vyšší výkon a sací rychlost s možností nastavení - díky výkonnému čerpadlu napájenému ze 4 baterií má dostatek energie k čerpání i velmi silných sekretů, ale může být dostatečně jemný, aby se mohl účastnit každodenní hygieny nosu dítěte od narození. Aktuální úroveň výkonu je viditelná na LED displeji.
1 098,00 CZK
Trvale nedostupné
katalogové číslo: nmKON0006692
EAN: 4710953420980
záruka:24 měsíců
výrobce:Vitammy
cena bez DPH:907,44 CZK
cena vč. DPH:1 098,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nosní odsávačka hlenů s regulací síly odsávání VITAMMY TUCANO

Zvýšený sací výkon s 3-stupňovým nastavením, LED displej ...

Při zachování bezpečné hodnoty generovaného odsávání (v souladu s platnými evropskými standardy) nabízí elektrický nasální aspirátor VITAMMY TUCANO pro děti vyšší výkon a sací rychlost s možností nastavení - díky výkonnému čerpadlu napájenému ze 4 baterií má dostatek energie k čerpání i velmi silných sekretů, ale může být dostatečně jemný, aby se mohl účastnit každodenní hygieny nosu dítěte od narození. Aktuální úroveň výkonu je viditelná na LED displeji.

Přátelský tukan se dětem líbí a odpoutá pozornost od rýmy ...

Atraktivní barvy, 12 melodií,skvělá zábava v přilepení očí (díky přiloženým nálepkám) - to vše vytváří přátelskou atmosféru a mnoho scénářů, ve kterých bude vaše dítě s TUCANO přáteli, což mu umožní dělat svou práci ...

Indikátor spotřeby baterie

Díky vestavěnému indikátoru baterie máte pohodlné používání. Baterii si koupíte, když končí ta předchozí. Aspirátor je vždy po ruce.

Promyšlená ergonomie

Design VITAMMY TUCANO je navržen tak, aby bylo možné zařízení uložit ve svislé poloze - odsavačka VITAMMY TUCANO stojí na základně. Hlava aspirátoru má design, který usnadňuje demontáž a čištění. Vitammy Tucano lze pohodlně odložit stranou, aby se obsah nerozlil.

Bez potřeby jednorázového příslušenství

Moderní a inovativní design VITAMMY TUCANO nevyžaduje použití jednorázového příslušenství pro sběr sekretů. Současně je TUCANO velmi snadno udržovatelný v čistotě a jeho vybrané prvky lze umýt tekoucí vodou a dezinfikovat vroucí vodou.

Rychlá a snadná demontáž, efektivní čištění

V důsledku kontaktu se sekrety a rychle se množícími bakteriemi je nezbytné řádné a efektivní čištění aspirátoru. U VITAMMY TUCANO je udržování čistoty mnohem snazší díky speciální konstrukci hlavice, kterou lze ze zařízení zcela odstranit jedním pohybem. Hlavici, špičku nosu a sekreční nádobu lze umýt pod tekoucí vodou a dezinfikovat vroucí vodou. Čištění by mělo být provedeno po každém použití.

Bezpečnost především

Jako úplné a autonomní zařízení, které nevyžaduje připojení k externím zdrojům vakua (například vysavač), je VITAMMY TUCANO neustále pod kontrolou bezpečnosti: maximální vakuum generované zařízeními po celou dobu zůstává na bezpečné úrovni pro dítě definované příslušnými normami. Vitammy TUCANO lze použít u dětí ve věku 0-12 let a díky dvěma flexibilním koncovkám můžete u dítěte vyčistit nos v různých situacích.

Koncovka s užším průřezem - jde dále
Určeno pro menší děti a také se zředěným a rýmovaným sekretem

Koncovka se širším průřezem - umožňuje utěsnění nosní dírky a vytvoření vakua
Určeno pro starší děti a pro použití se silnými sekrecemi.

VITAMMY TUCANO

Aspirátor Vitammy TUCANO je dodáván se 2 ohebnými koncovkami, náhradním těsněním nádrže, bateriemi AA, 1,5 V - 4 kusy, návodem k použití, listem nálepek s očima.
 
VITAMMY TUCANO
dvouletá záruka.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).