NONIN MODEL WRISTOX2 3150 pulsní oxymetr

Nejuniverzálnější pulsní oxymetr umístěný na zápěstí pacientů, s bezkonkurenční užitnou hodnotou. Optimální pro domácí péči i v nemocnicích pro monitorování pacientů v nočních hodinách - spánkové laboratoře, při různých zátěžových testech - šestiminutový test chůze, bicyklová ergometrie, apod..
29 874,00 CZK
Do 10 prac dnů
ks
katalogové číslo: nm002391
EAN: 833166003390
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:24 689,26 CZK
cena vč. DPH:29 874,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Pulzní oxymetr Nonin WristOx2 je malý oxymetr určený pro nošení na zápěstí, který měří, zobrazuje a ukládá data funkční saturace arteriálního hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a tepové frekvence. Je určen jak pro jednorázové měření, tak pro sběr a nahrávání dat, a to u dospělých a pediatrických pacientů, během klidu nebo pohybu, u pacientů s dobrýmči špatným prokrvením. Přistroj je určen k použití v nemocnicích, lékařských zařízeních, spánkových laboratořích, subakutních prostředích, na pohotovostech a v mobilních jednotkách.

 

Pulzní oxymetr Nonin WristOx2 je malý oxymetr určený pro nošení na zápěstí, který měří, zobrazuje a ukládá data funkční saturace arteriálního hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a tepové frekvence. Tento přístroj obsahuje bluetooth rádio s rozsahem 100 metrů kruhového rádiusu.

Přístroj se dodává v režimu Spot Check, což znamená, že je připraven k použití. V tomto režimu stačí do přístroje vložit prst a přístroj se sám zapne. 10 vteřin po vyjmutí prstu se přístroj sám přepne do Standby režimu.

Pokročilé funkce paměti a nastavení jsou dostupné se softwarem Nonin nVISION® 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).