Inhalátor pneumaticko-tlakový VITAMMY AURA
novinka

Inhalátor pneumaticko-tlakový VITAMMY AURA (kompresorový)

Inhalátor pneumaticko-tlakový VITAMMY AURA Rodinný inhalátor s kompletní sadou příslušenství VITAMMY AURA je inhalátor s tichým kompresorem, určený pro celou rodinu. Sada obsahuje doplňky pro mladé i dospělé. Malé děti mohou úspěšně používat inhalátor s menší obličejovou maskou. Větší maska a náustek jsou pro dospěléy kvůli potřebě respirační koordinace.
1 391,00 CZK
Expedice do 24 hodin
ks
katalogové číslo: nmKON0006683
EAN: 8025081928601
záruka:24 měsíců
výrobce:Vitammy
cena bez DPH:1 149,59 CZK
cena vč. DPH:1 391,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Rodinný inhalátor s kompletní sadou příslušenství

VITAMMY AURA je inhalátor s tichým kompresorem, určený pro celou rodinu. Sada obsahuje doplňky pro mladé i dospělé. Malé děti mohou úspěšně používat inhalátor s menší obličejovou maskou. Větší maska a náustek jsou pro dospěléy kvůli potřebě respirační koordinace.

Optimální rychlost rozprašování

Nebulizér je umístěn mimo inhalátor, díky čemuž terapie probíhá rychle a bez dalších komplikovaných postupů. V období nachlazení a podráždění horních cest dýchacích, výtoku z nosu, kašle a sinusitid doporučujeme inhalaci fyziologického roztoku k zvlhčení nosní a krční sliznice. Rychlost nebulizace je 2 ml / 5 minut, což je optimální rychlost pro podávání mlhy obsahující léčivo tak, aby částice byly absorbovány na správném místě.

Vitammy AURA pro léčbu dýchacích cest

Molekula MMAD 3.16 bude nejúčinněji absorbována v průdušnici, hrtanu, průduškách a průdušinkách. Inhalace a nebulizace jsou účinnou formou léčby a čištění horních cest dýchacích, mohou být použity jako jediná forma léčby, ale také jako podpora léčby založené na jiných lécích.

Tichý kompresor zvyšuje pohodlí při inhalaci

Zvuk vydávaný pneumatickým pístovým inhalátorem, nejčastěji označovaným jako bzučení, byl minimalizován a potlačen. Díky přijatým opatřením pracuje Vitammy AURA v objemu 52 dBA, příjemnější a pohodlnější pro uši dospělých, ale ocení jej zejména děti.

Příslušenství Vitammy AURA pro celou rodinu

Sada obsahuje: pneumatický pístový inhalátor (kompresor) s napájecím kabelem, rozprašovač, náustek, nosní díl, dětskou masku, masku pro dospělé, vzduchovou trubici, 5 ks vzduchových filtrů (náhradní), záruční list

 

Kvalitní, klasický design a jedinečná barva

Pneumatický pístový inhalátor Vitammy AURA je k dispozici v jedinečné modré (mírně tyrkysové). Zařízení je navrženo a vyrobeno tak, aby se dalo snadno uchopit a přenášet jednou rukou. Malá velikost vám umožní uložit krabičku s inhalátorem a příslušenstvím v každé domácnosti.

záruka

Na pneumatický pístový inhalátor Vitammy AURA se vztahuje 2letá záruka.

MMAD podle nového standardu EN13544-1 3,16 μm
Dýchatelná frakce <5 μm (FPF)% 71,2%
Režim přerušovaného provozu
Objem 52 dB (A)
Rychlost rozprašování / podávání 0,4 ml / min
Objem kompresoru 5,3 l / min
Proud vzduchu z rozprašovače 0,4 ml / min
Minimální podaný objem léčiva je 2 ml
Maximální podaný objem je 8 ml
barva modrá
Hmotnost zařízení je 1,3 kg
Rozměry 16 cm x 14 cm x 11 cm
2 roky záruka
napájení síť
Další informace Režim: 30 minut provozu / 30 minut odpočinku, délka vzduchové trubice 2 m
Složení soupravy: pneumatický pístový inhalátor (kompresor) se silovým kabelem, rozprašovač, náustek, nosní díl, dětská maska, maska pro dospělé, vzduchová trubice, 5 ks vzduchových filtrů, záruční karta, uživatelská příručka

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).