Fromin Voda glass 0,7l

Fromin Voda glass 0,7l Fromin Voda z doby ledové je přírodní, pramenitá, nízkomineralizovaná, mírně zásaditá.
119,00 CZK
Dočasně nedostupné
ks
katalogové číslo: fr0glass
výrobce:Fromin
cena bez DPH:98,35 CZK
cena vč. DPH:119,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Sklo je tradiční obalový materiál pro nápoje a díky své neutralitě zaručuje maximální zachování chutí a vůní. Je odolnější při střídání teplot a je také nejvhodnější pro dlouhodobější uchovávání vody.

 

Sklo patří k nejekologičtějším materiálům, jelikož je 100% recyklo- vatelné. Jeho nevýhodou je samozřejmě křehkost a také vyšší hmot- nost v porovnání s láhvemi vyrobenými z PETu.

 

Reprezentativní láhev Voda z doby ledové o objemu 0,75 l je určena pro nejnáročnější klientelu.

Osobitý a jedinečný design podpořený silnostěn- ným sklem se vyjímá na jakémkoli místě a nenechává nikoho na pochybách, že se jedná o luxusní produkt.

 

Fromin Voda z doby ledové má vysokou kvalitu. Její cesta začíná v době ledové (přibližně před 15 000 lety), v období horského zalednění severních Čech, kdy začala voda z tajících ledovců prosakovat do podzemí. Díky svému neprosákavému nadloží je tato voda chráněná před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Voda z doby ledové neprotekla žádným zařízením na úpravu vody, takže je stále stejnou „vodou z doby ledové“ a splňuje požadavky pro zařazení do nízkomineralizovaných vod.

Nutriční hodnoty:

Kationty (mg/l): Na 2,6. K 1,4. Ca 76. Mg 2,7. Anionty (mg/l): Cl 1,5. SO4 9,3. NO3‹2,0. F‹0,2. HCO3 202. Rozpuštěné látky: 210mg/l.

Země původu: Česká republika

 

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).