Powered by Smartsupp

Dnes představujeme: Injekční jehly Dispofine – spolehlivý standard v každodenní aplikaci

07. 04. 2025, 05:09

Injekční jehly Dispofine 

Injekční jehly Dispofine jsou navrženy pro jednorázové použití v humánní i veterinární praxi. Díky přesnému zpracování, sterilnímu balení a kompatibilitě se všemi standardními Luer stříkačkami patří mezi nejpoužívanější produkty pro běžnou injekční techniku v ambulantním i nemocničním prostředí.

Klíčové vlastnosti:

• Ostře broušený hrot z nerezové oceli – pro hladký průnik tkání s minimální traumatizací

• Standardní Luer konektor – kompatibilní se stříkačkami různých značek

• Barevné kódování dle ISO – snadná a rychlá orientace v délce a průměru jehly

• Jednotlivě sterilně balené – bezpečnost a hygiena při každém použití

• Ekonomické balení – 100 kusů v krabičce

Jehly jsou vhodné pro intramuskulární, subkutánní i intravenózní aplikace, dle zvolené velikosti. V nabídce je více variant (např. G23x1“, G21x1½“), což umožňuje přizpůsobení konkrétnímu typu výkonu.

Doporučené použití:

• praktická a odborná lékařská péče

• injekční aplikace léčiv a vakcín

• odběry biologického materiálu

• použití v domácí péči, pečovatelských službách i veterinární medicíně

Jehly Dispofine jsou vyráběny podle evropských norem a splňují požadavky na kvalitu, sterilitu a bezpečnost pro profesionální použití.

Dispofine – injekční jehly představují osvědčené a cenově efektivní řešení pro každodenní injekční výkony. Vysoká ostrost a přesné technické zpracování zajišťují bezpečnou a komfortní manipulaci. Vhodné pro široké spektrum indikací a prostředí.

Barva jehly

Velikost (Gauge)

Vnější průměr (mm)

Délka (mm)

Běžné použití

Růžová

18G

1,20 mm

40 mm

Odběry, infuze, transfúze

Fialová

19G

1,10 mm

40 mm

Injekce olejových roztoků

Žlutá

20G

0,90 mm

38 mm

IM aplikace, infuze

Zelená

21G

0,80 mm

40 mm

IM aplikace, odběry krve

Černá

22G

0,70 mm

30 mm

IV, IM u dětí

Modrá

23G

0,60 mm

25 mm

Subkutánní, IM u štíhlých osob

Oranžová

25G

0,50 mm

16 mm

Subkutánní injekce, pediatrie

Červená

26G

0,45 mm

13 mm

Inzulín, velmi jemné aplikace

Hnědá

27G

0,40 mm

13 mm

Subkutánní u citlivých pacientů

? Odkaz na produkt:

Injekční jehla Dispofine – 100 ks

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka). 

Upozornění: informace u některých produktů na našem webu jsou určené odborným pracovníkům ve zdravotnictví dle zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů. Jestliže nejste odborníkem v smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., vystavujete se tím riziku nesprávného porozumění obsahu těchto stránek a daných produktů. Konzultujte případně s odborníken v smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb. jelikož zdravotnické prostředky totiž nejsou určeny laické veřejnosti.

ano
nastav
ne