MDŽ2023: Poděkování a uznání pracovnicím ve zdravotnictví

08. 03. 2023, 16:24

Milé ženy,

při příležitosti Mezinárodního dne žen bych vám rád za tým našeho eshopu popřál mnoho štěstí, úspěchů a radosti. Rok 2022, a samozřejmě roky předchozí, byl pro mnoho z nás výzvou a mnoho z Vás, pracovnic v zdravotnictví, bylo v "přední linii" v boji proti pandemii COVID-19. Vaše práce, obětavost a odvaha jsou nesmírně uznávané a důležité pro zdraví a blaho celé společnosti.

Mým největším přáním pro Vás v tento den je, aby jste vždy byly respektovány a oceněny za svou práci, aby jste byly podporovány a chráněny v práci, a aby jste měly vždy přístup ke vzdělávání a rozvoji, které Vám umožní dosáhnout svého plného potenciálu. Doufám, že se budete cítit silné, sebevědomé a hrdé na své úspěchy a že budete mít sílu pokračovat ve své práci ve zdravotnictví.

Děkuji vám za vaši práci a přeji vám příjemný Mezinárodní den žen.

Jako malé poděkování prosím příjmětě slevový kód pro Vaši objednávku : mdz2023

(kód zadejte v průběhu objednávky na eshopu www.vseprosvezdravi.cz, sleva je ve výši 100 Kč a platí pro nákup nad 2000 Kč)

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).